Ahoj, školo! Hurá, prázdniny!

30.06.2023

Den před rozdáváním vysvědčení jsme se v Edisoně zahradní slavností rozloučili se školním rokem a také s těmi, kteří pokračují z naší školy dál do světa, tedy především s našimi deváťáky. Program byl velice pestrý a všichni jsme si ho dosyta užili.

Dosyta doslova, protože stoly ve stanu s občerstvením se prohýbaly sladkými i slanými dobrotami, ovocem i zeleninou. Počasí nás naštěstí také nevypeklo, naopak jsme se lehce připekli na sluníčku. A desítky našich žáků i jejich rodičů a sourozenců se krásně bavily.

Ředitelka školy Pavla Sadilová poděkovala všem za skvělých deset měsíců a popřála všem hezké prázdniny, děti z prvního trojročí zarecitovaly básničku, některé pak vystoupily i s hudební vložkou a nechyběla ani již tradiční dražba, u níž jsme se všichni opět hodně zasmáli. Menší děti si mezitím užívaly prolézačku, obří bubliny nebo knižní koutek.

Po minikoncertu kapely Čtvrt na smrt nadešel čas rozloučit se s těmi, kteří z Edisony odcházejí. Velké dojetí provázelo hlavně loučení s deváťáky, kteří vyfasovali na cestu do velkého světa střední školy raneček s buchtami a pomyslný kopanec, za což poděkovali básničkou nebo pamětní deskou s prvními absolventy a poděkováním edisoním průvodcům. Jedno oko nezůstalo suché!

Díky za bezva strávený čas, všem přejeme nádherně prožité prázdniny a těšíme se v září zase na viděnou... <3